Přijímáme

Gladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkony

Ve sváteční čtvrtek 17. listopadu se konalo třetí kolo Národní ligy muaythai, které tentokrát zavítalo do Českých Budějovic, konkrétně do KD Gerbera.

Gladiators Gym | 23.11.2022

Z Gladiators gym České Budějovice mělo soupeře 8 přihlášených, dalších 8 bylo z Gladiators gym Milevsko (5), GG Veselí n. Lužnicí (2), GG Třeboň (1), což bylo slušné zastoupení v 30 zápasech Národní ligy.

Celý program zahájil náš nejmladší, ale již hodně zkušený Peťa Komárek. „Svému častému soupeři Lukáši Kasíkovi nedal šanci a suverénně zvítězil na body. A později se utkal ještě s jeho bratrem a zápas proběhl opět v Peťově režii a s přehledem zvítězil,“ poznamenal trenér Petr Korčák.

Další z budějovických nastoupil Michal Hajíček do svého prvního zápasu, popral se statečně ale prohrál na body. Stejně tak dopadl i Marek Šílený.

Dalším už se dařilo lépe. Honza Pasák ve velice tvrdém zápase porazil svého soupeře na body, stejně tak i Filip Jirka ve velice vyrovnaném souboji. Pro Davida Bochkarova se konečně našel soupeř, David si zápas užil a zaslouženě zvítězil na body.

Poté přišla na řadu Veronika Jungvirtová, do svého prvního zápasu dostala těžkou soupeřku. Dokázala si s ní poradit a ve vyrovnaném zápase zvítězila.

Hned po Veronice nastoupila Sára Kadlecová. „Sára málo kopala, soupeřka kopala mnohem víc. Většina jejích lowkicků byla ale do prázdna nebo do bloku. Sára jí mnohem víc zasahovala rukama. Zápas jsem si několikrát obodoval podle dvou záznamů z různých úhlů. V prvním kole Sára o 3 – 5 pomocných bodů víc, ve druhém o 6 – 8 víc, ve třetím o 1 – 2 víc. Podle rozhodčích jednoznačné vítězství soupeřky, které navíc viditelně odcházela fyzička. Tak nevím, co k tomu dodat,“ zlobil se Korčák.

Z mimobudějovických gymů by Korčák rád zmínil výkon Matyáše Grubera z GG Veselí n. Lužnicí. „Ten se ukázal úplně v jiném světle, než na minulé lize v Praze. Svého soupeře doslova přejel a zaslouženě zvítězil na body. A jeho týmový kolega Patrick Hnat sice prohrál na body, ale po neskutečné bitvě,“ dodal kouč.

Z GG Milevsko si vítězství odvezly obě sestry Davidové, ostatní (Natálie Molová, Vojtěch Kolář, Jiří Kalina) prohráli na body. Dominik Dvorský z GG Třeboň bohužel také prohrál na body.

Po poslední zápase Národní ligy následoval ještě jeden zápas Superligy, ve kterém nastoupil domácí Jaroslav Dubský proti velice zkušenému soupeři z TKBC Praha, Timuru Didiaevovi, amatérskému mistru Ukrajiny. „Jarda začal dobře, první kolo bylo vyrovnané. Ale již ke konci prvního kola bylo vidět, že se soupeř osměluje a získává převahu. Ve druhém kole se projevila naplno zkušenost soupeře, při jedné akci se uvolnil z klinče a loktem z otočky dostal Jardu do počítání. Ten ještě pokračoval, ale za chvíli byl po kolenu na tělo při klinčování znovu počítán. Jarda ještě pokračoval v zápase, ale za několik vteřin dostal další koleno na tělo a byl již bohužel odpočítán a prohrál KO,“ popsal Petr Korčák.

Kouč poděkoval všem bojovníkům za reprezentaci Gladiators gym. Další kolo Národní ligy by mělo být 10. prosince, pravděpodobně již opět v Praze.

Akce Gladiators night ring byla podpořena dotačním programem Jihočeského kraje SDO/OEZI/1412/22, Reg. 478-04-30/22

částkou 21000,- Kč.

Kompletní výsledky: http://czechmuaythai.cz/clanky/123-narodni-liga-v-muaythai-2022-2023-deti-juniori-zeny-seniori-3-kolo-ceske-budejovice-vysledky-579?fbclid=IwAR2hAWUtOVdAiIEhjXLYEqF9pu6yaIvoNdreSPYfmPVguvhlB3ypO5wsNt0

Kompletní fotogalerie: Facebook GG

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Gladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkonyGladiators night Contender v Budějovicích nabídl skvělé výkony